Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.


Novinky v sortimentu zahradnictví

Tato stránka se bude pravidelně aktualizovat. Pokud máte zájem vědět o onovinkách, pošlete nám Váš e-mail a o ostatní se postaráme my.

Likvidátor travní plsti

likvidátor travní plstiLikvidátor travní plsti je speciální trávníkové hnojivo s obsahem všech základní živin (dusík, fosfor, draslík) vyrobené z čistě přírodních surovin. Je obohacené bakteriemi žijícími v půdě, které urychlují rozkladný proces travní plsti. Mykorhizní houby v hnojivu jsou pro trávník přirozeným pomocníkem. Zvětšují plochu kořenů, což rostlinám umožňuje lepší příjem živin a vody. Trávník se díky nim stává silnější a odolnější. Působení živin: Živiny obsažené v hnojivu jsou pomocí mikroorganismů průběžně převáděny na formu dobře přijímanou rostlinami. Výchozí látky se působením mikroorganismů pomalu rozkládají, tím je dosažen přirozený dlouhodobý účinek po dobu 2 měsíců. Aplikace: S likvidací travní plsti začněte na jaře, kdy je jí v trávníku přebytek. Ideální je použít alespoň 2 x za rok na jaře a na podzim v dávce 0,5 kg na 10 m2. Aplikaci hnojiva provádějte za sucha. Na menší plochy rozhozem z ruky a na větší plochy pomocí posypového vozíku, zajistíte si rovnoměrnější aplikaci. Nezapomínejte na zavlažování!


Travní směs na dosev

travní směs na dosevSpeciální travní směs pro dosev poškozených ploch v trávníku. Obsahuje vybrané druhy kvalitních jílků - rychlý start při klíčení a silné odnožování. Trávník je ucelený již za tři týdny. Balení 0,5 kg pro regeneraci až 25m2 plochy.Hnojivo pro cibuli a česnek

cibule a česnekVydatné vícesložkové hnojivo pro cibuli a česnek i pro okrasné cibuloviny. NPK 6-2-5. Hnojivo je obohaceno rohovinou jako přírodní zdroj dusíku, který se postupně uvolňuje až 60 dní. Obohaceno také kokosovým vláknem. Opakovaně uzavíratelný obal - sáček se zipem. Balení 1 kg až pro 20 m2 plochy.Roundup gel 150ml - minimalizujte poškození Vašich rostlin

roundup gelRoundup gel - přesný a spolehlivý aplikátor, gel ulpívá na listech. Minimalizace rizika poškození ostatních rostlin.
Přesná a spolehlivá aplikace. Bez skapávání, bez úletu přípravku ( zůstává na plevelu ). Gel vytváří film na listech - lepší vstřebávání - vyšší efektivita. Hubí plevel včetně kořenů.
Roundup gel se používá na všech běžných místech: chodníky, záhony, cestičky, skalky apod. bodová aplikace několika plevelů obtížné plevele mezi rostlinami popínavý svlačec květinové a zeleninové záhony květinové truhlíky a kontejnery obrubníky a zpevněné plochy

Ochranná lhůta: 14 - 21 dní
Dávkování: Dávkovač gelu podává stejné množství přípravku, jednoduchá obsluha - používání jednou rukou aplikátor gelu je samočistící.
P plevele jednoleté - 1 klik 0,3 ml
P plevele vytrvalé - 2 kliky 0,6 ml


FLORIA Zahradnický substrát s mykorhizou

substrát s mykorhízouSměs vybraných druhů bílé a černé rašeliny,kokosová vlákna a perlit obohacen o mykorhizni houby, hydratačni složku AQUA Cell® a jílovou složku Bentonit mykorhizní houby v substrátu zajišťují rostlinám celou řadu výhod, jako je lepší a vyrovnaný růst, bohatší a zdravější kořenový systém, vyšší nasazení květů a plodů a dlouhodobější kvetení mykorhizní houby snižují potřebu zálivky a hnojení, zajistí lepší překonání období sucha, rostliny jsou odolnější při přesazování a vůči některým půdním chorobám.

Substrát obsahuje dávku živin a stopových prvků na 6 týdnů růstu

Otevírací doba:

Pondělí ---------------- 09:00 - 16.00 hod.
Úterý ------------------- 09:00 - 16.00 hod.
Středa ----------------- 09:00 - 16.00 hod.
Čtvrtek ---------------- 09:00 - 16.00 hod.
Pátek ------------------ 09:00 - 16.00 hod.
Sobota -----------------09:00 - 12.00 hod.
Neděle ------------------------------ zavřeno


Dárkové poukázky

pro Vaše blízké, či přátele, si u nás můžete objednat v různých hodnotách. Poukázku sestavíme podle Vašich požadavků.
Informujte se na prodejně.
dárková poukázka

Poskytujeme slevy

pro držitele karty stálého zákazníka a Sphere Card.
Informujte se na prodejně.