Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.


Prodejna - vše pro Vaší zahradu

Seznamte se s našimi přímými dodavateli, jejichž sortiment můžete zakoupit na naší prodejně.
Kliknutím na obrázek v pravé části stránky, se ocitnete přímo na informační stránce a fotogalerií vybraných položek.

Hnojiva, substráty, směsi a dekorativní materiály

Výrobní a obchodní program Zahradní divize je v současné době nejrozsáhlejší činností, kterou se společnost AGRO CS zabývá. Mezi její pilíře patří: substráty (pro hobby i profi trh), minerální hnojiva, organická hnojiva, organominerální hnojiva, krystalická a kapalná hnojiva, travní směsi, fungicidy, herbicidy, insekticidy a ostatní přípravky na ochranu rostlin, mulčovací kůra, štěpka a ostatní dekorační materiály.
AGRO CS má výhradní zastoupení hobby balení hnojiva Kristalon pro Českou republiku.

V našem zahradnictví najdete výrobky firmy AGRO CS pod těmito označeními ýrobních řad:Hnojiva, substráty, fólie, keramzity, stimulátory a jiné materiály a doplňky

Výrobní a dodVtelský program zahrnuje široké spektrum produktů, jako jsou například pevná a kapalná hnojiva, herbicidy, stimulátory a další přípravky tohoto typu.
Dále program obsahuje keramzity, různé druhy drtí, perlit a ucelenou řadu travních směsí. Pro zahrádkáře a pěstitele jsou zde fólie, netkané textilie, různé druhy clon a rákosy. Pro rostliny jsou připraveny různé druhy kontejnerů, plastových výrobků, podpěr a dalších drobností pro zahrádkáře.
Celý rostiment zahrnuje i široké spektrum semen.

Automatické závlahové systémy

Automatické závlahové systémy Hunter pro zahrady, parky a sportovní plochy, jsou dnes velmi rozšířené a naprosto běžné i v České republice.
Závlahový systém je tvořen uceleným souborem mnoha komponentů. Mezi základní prvky patří postřikovače různých typů a provedení, podzemní plastové trubní rozvody z polyetylénu, elektromagnetické ventily, elektrorozvody, ventilové šachty, ovládací jednotky, dešťové senzory, filtrační zařízení a celá řada dalších regulačních armatur a ostatního příslušenství.
Pokud zdrojem vody není vodovod, potom je nezbytnou součástí závlahového systému i čerpadlo nebo čerpací stanice.

Bazénové technologie

Vágner Pool s.r.o., je největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Je to ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR. Zastupuje nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od této firmy.

Otevírací doba:

Pondělí ---------------- 09:00 - 16.00 hod.
Úterý ------------------- 09:00 - 16.00 hod.
Středa ----------------- 09:00 - 16.00 hod.
Čtvrtek ---------------- 09:00 - 16.00 hod.
Pátek ------------------ 09:00 - 16.00 hod.
Sobota -----------------09:00 - 12.00 hod.
Neděle ------------------------------ zavřeno


Dárkové poukázky

pro Vaše blízké, či přátele, si u nás můžete objednat v různých hodnotách. Poukázku sestavíme podle Vašich požadavků.
Informujte se na prodejně.
dárková poukázka

Poskytujeme slevy

pro držitele karty stálého zákazníka a Sphere Card.
Informujte se na prodejně.

Zahradnický komplet I.

Miniskleník s ventilací - (38x24x19 cm) - udržuje stálou vzdušnou vlhkost a vzhledem k výšce poskytuje dostatek prostoru pro mladé rostliny,
28 rašelinových tablet - po navlhčení několikrát zvětší objem a potom vyséváme jednotlivá semínka, výhodou je, že při následném přesazování nedojde k poškození kořenů, protože se sazenice vysazují i s rašelinovou tabletou,
Stimulátor výsevu s rozprašovačem - zlepšuje kořenovou soustavu mladých rostlin, podporuje její vývoj,
Lignohumát (2,5 g) - zlepšuje celkovou kondici mladých rostlin

Cena při zakoupení jednotlivých komponent je 419,- Kč. Cena kompletního Zahradnickéhokompletu I., je 369,- Kč. Nebo je možnost místo slevy získat 2 sáčky osiva letniček. Objednávejte e-mailem nebo telefonicky.( (viz Kontakty )

Prodejna: