Slevy, akce a výhodné balíčky

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Sledujte tuto stránku, kde jsme pro Vás připravili informace o akcích, slevách a výhodných balíčcích. Pokud se zaregistrujete na stránce informací, budeme Vás na připravované akce upozorňovat e-mailem nebo SMS.
Tyto informace také uveřejňujeme s předstihem i na Facebooku - viz ikona vlevo.

Momentálně neprobíhá žádná aktuální slevová akce.

Vzhledem k tomu, že už je za námi polovina prázdnin, ale do podzimu je ještě daleko, nabízíme Vám letničky pro oživení Vašich nedávným horkem unavených truhlíků za poloviční cenu v akci 2 za cenu jedné. Vztahuje se pouze na vybrané letničky v malých květináčich příp. na zeleninovou sadbu. Podrobnosti u prodávajících.

HRAJTE S NÁMI aneb PODZIMNÍ PŘEKVAPENÍ

Kdo od 21. září do 15. října objeví na své účtence obrázek dýně, získává automaticky příspěvek ve výši 10% z označené účtenky (podepsané pokladní) na další nákup, který se uskuteční do konce následujícího týdne po týdnu, v němž byl nákup uskutečněn.
Pokud objeví na své účtence více obrázků dýně, sleva se násobí počtem dýní.
Podmínkou je, že na účtence bude obrázek dýně celý - kompletní, ne jen spodní nebo horní část (neplatí pokud vyjde na dvě účtenky rozdělený obrázek). Sleva není vymahatelná a provozovatel si vyhrazuje právo kdykoli akci ukončit, případně prodloužit. Více informací na Facebooku.

AKCE UKONČENA.
Blahopřejeme vítězům.

Karta stálého zákazníka a Sphere Card

Obdržením základní karty zákazník získá základní slevu ve výši 2% na každý nákup do konce kalendářního roku. Poté její platnost končí. Při předložení zákaznické karty při nákupu se na kartu dále načítají hodnoty všech jednotlivých nákupů nad 500,- Kč a jakmile jejich celková hodnota přesáhne 5000,- Kč nebo při jednorázovém nákupu nad 3000,- Kč, získává držitel karty nárok na dvojnásobnou slevu na každý další nákup, tedy 4% z ceny zboží vystavením zlaté zákaznické karty. Tato sleva je společností EZS garantovaná po dobu kalendářního roku. Platnost slevy a cyklu načítání hodnot nákupů je omezena ukončením kalendářního roku. Poté se vydá při prvním nákupu v novém kalendářním roce po předložení staré "zlaté" karty nová karta se základní slevou 2% bez ohledu na výši ceny aktuálního nákupu.
Zlatá karta - bonusy v celkové hodnotě 5000,- (za 10 razítek) nebo při jednorázovém nákupu nad 3000,- (potom sleva 4% na každý nákup do konce příslušného kalendářního roku včetně prvního nákupu) následně další rok opět karta stálého zákazníka se slevou 2% (časově neomezená) .
Sphere Card - Na tuto kartu poskytujeme slevu 5%.

Velkoobchodní slevy

Velkoobchodní slevy jsou poskytovány po předložení živnostenského listu
Nákup nad 3.000,- Kč - sleva 4 %
Nákup nad 5.000,- Kč - sleva 5 %
Nákup nad 7.500,- Kč - sleva 7%
Nákup nad 10.000,- Kč - sleva 10 %
Nákup nad 20. 000,- Kč - individuální sleva

Otevírací doba:

Pondělí ---------------- 08:30 - 16.00 hod.
Úterý ------------------- 08:30 - 16.00 hod.
Středa ----------------- 08:30 - 16.00 hod.
Čtvrtek ---------------- 08:30 - 16.00 hod.
Pátek ------------------ 08:30 - 16.00 hod.
Sobota -----------------09:00 - 12.00 hod.
Neděle ------------------------------ zavřeno


Dárkové poukázky

pro Vaše blízké, či přátele, si u nás můžete objednat v různých hodnotách. Poukázku sestavíme podle Vašich požadavků.
Informujte se na prodejně.
dárková poukázka

Poskytujeme slevy

pro držitele karty stálého zákazníka a Sphere Card.
Informujte se na prodejně.

Zahradnický komplet I.

Miniskleník s ventilací - (38x24x19 cm) - udržuje stálou vzdušnou vlhkost a vzhledem k výšce poskytuje dostatek prostoru pro mladé rostliny,
28 rašelinových tablet - po navlhčení několikrát zvětší objem a potom vyséváme jednotlivá semínka, výhodou je, že při následném přesazování nedojde k poškození kořenů, protože se sazenice vysazují i s rašelinovou tabletou,
Stimulátor výsevu s rozprašovačem - zlepšuje kořenovou soustavu mladých rostlin, podporuje její vývoj,
Lignohumát (2,5 g) - zlepšuje celkovou kondici mladých rostlin

Cena při zakoupení jednotlivých komponent je 419,- Kč. Cena kompletního Zahradnickéhokompletu I., je 369,- Kč. Nebo je možnost místo slevy získat 2 sáčky osiva letniček. Objednávejte e-mailem nebo telefonicky.( (viz Kontakty )

Prodejna: